Strefa X

Strefa X - o firmie

JEDYNA W BIAŁYSMTOKU ORAZ NA PODLASIU  PROFESIONALNA HALA DO GRY W ARCHERY TAG, PAINTBALL, ORAZ NERFY. OD 5 LAT DO 105LAT, SUPER ARENA Z NOWYMI PRZESZKODAMI. KAMERALNE MIEJSCE KAWA I HERBATA W CENIE WEJŚCIA DO LOKALU. BLISKO CIEBIE (KOLEJOWA 12E P.II - CENTRUM)

URODZINY Z POMYSŁEM.

WIECZORY KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE

SPOTKANIA KLASOWE

IMPREZY DLA FIRM

OBOZY I PÓŁKOLONIE DLA DZIECI 

 

NASZE PROPOZYCJE - WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE :)

 

Paintball na kulki (SPEEDBALL)

Już od 7-8 lat!

Urodziny, spotkania klasowe, wieczory panieńskie

Tradycyjny sprzęt do paintball zastąpiliśmy specjalnymi pistoletami, które posiadają mniejszą siłę wyrzutu gumowej kulki. Ta bezpieczna gumowa kulka nie zawiera w sobie farby, co pozwala uniknąć zbędnego zabrudzenia ubrania. Dodatkowo naszych uczestników wyposażamy w maski ochronne. Nie ma strzałów z bliskiej odległości, ponieważ nasze pole do paintball jest przedzielone szerokim pasem, do którego żadna z drużyn biorąca udział w rozgrywce paintballowej nie może wchodzić, dzięki czemu gra staje się bezpieczna, a jednocześnie bardzo atrakcyjna. W paintball na kulki można już grać od 7 roku życia. Forma tej rozrywki jest najczęściej wybierana przez rodziców na urodziny dla dzieci oraz przez nauczycieli dla uczniów jako spędzenie wolnego czasu.

 

Archery Tag (ŁUCZNICTWO)

Już od 13 roku życia!

Wieczory kawalerskie, spotkania klasowe, urodziny 

ARCHERY TAG. PIERWSZA PROFESJONALNA HALA W BIAŁYMSTOKU DO GRY W ARCHERY TAG.

Dla nieco starszych nastolatków mamy przygotowane warsztaty z łucznictwa.

Archery tag – co to takiego ?

W skrócie: innowacyjna gra zespołowa, która działa na zasadzie paintballa. Czym jest paintball zapewne każdy już wie. Zasadniczą różnicą jest to, że w ARCHERY TAG nie używamy karabinków jak w klasycznym paintballu. Tu do zabawy wykorzystujemy łuki oraz strzały zakończone pianką z miękkiego tworzywa. Zabezpieczeniem w grze jest maska zakrywająca twarz, a bycie trafionym taką strzałą nie boli. Specjalne przeszkody, łuki i nietypowe strzały pozwolą uczestnikom poczuć moc adrenaliny i spróbować czegoś całkiem nowego!

Chcesz zobaczyć czy ARCHERY TAG są dla Ciebie ??? Sprawdz poniżej Filmik :)

 

Zobacz StrefęX na YouTube! http://www.youtube.com/channel/UCd5hWDPSUsSW6aLKXMV6UJg

 

NERFY

Już od 5-6 lat!

NOWOŚĆ W BIAŁYMSTOKU - TYLKO U NAS I TYLKO Z NAMI

Urodziny, wyjścia z klasą

Z myślą o tych najmłodszych w naszej ofercie pojawia się taka zabawka jak NERF. Większość rodziców już na pewno spotkała się z tego typu urządzeniem. Jest to kolorowy pistolet, który po załadowaniu miękkiej, piankowej strzałki wystrzela w danym kierunku. Nasza 200 m2 hala zwana arenę jest przygotowaną do gry w NERFY. Dzięki dmuchanym zielono-czarnym przeszkodom stojącym na arenie, oraz prawdziwej masce paintballowej dziecko poczuje się jak prawdziwy wojownik.

Odwiedź nas na Facebooku! http://www.facebook.com/strefaXbialystok

 

Kontakt

ul. Kolejowa 12 E, IIpiętro
(Budynej Taniej Książki)
15-701 Białystok

tel. 511 382 388 / 514 928 501
kontakt@strefax.eu

Godziny otwarcia

Czynne:

Otwieramy na życzenie klienta po wcześniejszym kontakcje telefonicznym.

Dziękujemy!