Strefa X
Paintball dla dzieci

Paintball w Białymstoku

Innowacyjna forma PAINTBALL już od 7 roku życia.

Gra w paintball to idealna opcja do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jeżeli lubicie Państwo adrenalinę oraz rywalizację paintball będzie idealnym sposobem na wolne popołudnie. Rozrywka ta cieszy się coraz większą popularnością. Gra jest niezwykle wciągająca oraz dynamiczna, naprawdę ciężko się oderwać oraz po grze w paintball wrócić do codzienności. Przekonajcie się Państwo sami!

Tradycyjny sprzęt zastąpiliśmy specjalnymi pistoletami, które posiadają mniejszą siłę wyrzutu gumowej kulki. Ta bezpieczna gumowa kulka nie zawiera w sobie farby, co pozwala uniknąć zbędnego zabrudzenia ubrania w przeciwieństwie do tradycyjnego paintball. Dodatkowo naszych uczestników wyposażamy w maski ochronne. Nie ma strzałów z bliskiej odległości, ponieważ nasze pole jest rozdzielone szerokim pasem, do którego żadna z drużyn nie może wchodzić, dzięki czemu gra staje się bezpieczna, a jednocześnie bardzo atrakcyjna.

Gra w paintball  cieszy się popularnością w wieku 7-13lat.

Zalety gry w paintball w Strefy X:

  • nieograniczona ilość gumowych kulek,
  • specjalne pistolety, ( inne niż w tradycyjnym paintballu)
  • duża i bezpieczna arena do rozgrywek,
  • instruktorzy dbający o bezpieczeństwo uczestników gry,
  • indywidualne podejście do grup.

 

Gra w paintball - urodziny

570zł - do 10osób (Pon-Czw) Czas trwania 2h
620zł - do 10osób (Pt-Ndz) Czas trwania 2h

Każda kolejna osoba po za pakietem dodatkowo płatna 60zł.

170zł -zastawa z poczęstunkiem do 10 osób, każde kolejne dziecko płatne 20 zł ( kubeczki, talerzyki, napoje gazowane i niegazowane, paluszki, chipsy, żelki, cukierki oraz wszystko co prowadzi do ,,dentysty,,)

Kawa, herbata dla rodziców GRATIS oraz lokal na wyłączność z miejscami do siedzenia. Poczęstunek we własnym zakresie lub można zamówić w lokalu po wczesniejszym kontakcje z recepcją. Zabawa Paintballowa trwa 1h,30min- pod okiem instruktora lub animatora, a reszta czasu 20min to czas na zjedzenie tortu podczas imprezy urodzinowej. Naszą zaletą jest to że mamy długi czas zabawy na arenie oraz to że na arenie w jednym czasie może przebywać od 14 do 16osób podczas rozgrywki. Wygodne miejsca do siedzenia dla rodziców pozwolą  zrelaksować się przy kawie lub herbacie. Lokal jest kameralny co pozwoli czuć się państwu jak u siebie w domu :)

 


Paintball dla grup szkolnych i zoorganizowanych

35zł  osoba  2,h GRY, w godz. 8.00-15.00

Rozgrywki paintballowe odbywają się z podziałem na drużyny. W jednej grze może uczestniczyć od 14 do 16 osób. W przerwie czekania na kolejną rozgrywkę można korzystać z mega trampoliny oraz dwóch stołów do piłkarzyków i cymbergaja. Kawa, herbata opiekunom GRATIS. Ceny uzależnione są również od ilości osób.

 


Wejścia indywidualne - paintball

Wejścia indywidualne pod okiem animatora 50zł - 1,5h GRY (pod okiem instruktora, animatora)


Paintball - imprezy plenerowe (wyjazdowe)

Paintball JR.

Wystarczy że posiadasz kawałek lasu, lub terenu, na którym moglibyśmy przeprowadzić rozgrywkę w paintball, a my już dojedziemy do Ciebie i przeprowadzimy grę.
Cena: 80zł  - 200 kul (maski, pistolety splat mastery,)
Dojazd 100km - 50zł

Paintball dla dorosłych na dwutlenek węgla.

Wystarczy że posiadasz kawałek lasu, lub terenu na którym taka rozgrywkę moglibyśmy przeprowadzić a my już dojedziemy do Ciebie i przeprowadzimy grę.
Cena: 100zł - 200 kul (maski, gany, umundurowanie )
Dojazd 100km - 60zł


 

Kontakt

ul. Kolejowa 12 E, IIpiętro
(Budynej Taniej Książki)
15-701 Białystok

tel. 511 382 388 / 514 928 501
kontakt@strefax.eu

Godziny otwarcia

Czynne:

Otwieramy na życzenie klienta po wcześniejszym kontakcje telefonicznym.

Dziękujemy!