WIECZÓR KAWALERSKI LUB PANIEŃSKI W BIAŁYMSTOKU

 

W przypadku szukania atrakcji na wieczór kawalerski bądź panieński przeglądaliście Państwo setki, jeżeli nie tysiące ofert w Białymstoku. Jednak skoro trafiliście Państwo na naszą stronę internetową poszukiwania miejsca na idealny wieczór kawalerski możecie uznać za zakończone. W naszej ofercie znajdziecie Państwo Archery TAG oraz Paintball Splatmaster.

 

Tak między innymi może wyglądać Państwa wieczór PANIEŃSKI / KAWALERSKI

Przebieg wieczoru Kawalerskiego/ Panieński

Zaczynając od podstaw, wszystkiego Państwa nauczymy. Nauczymy Cię strzelać z łuku: z miejsca, z marszu, z biegu oraz wyskoku. Praktyka czyni mistrza. Następnie zmagania podczas wieczoru panieńskiego przeniesiemy na ARENĘ, gdzie stoczą Państwo prawdziwą, emocjonującą bitwę łuczniczą. Gwarantujemy, że gra jest całkowicie bezpieczna, ponieważ każdy grot strzały jest zakończony piankową kulką, a twarz chroni profesjonalna maska paintballowa. Gra, którą Państwu oferujemy cieszy się coraz większą popularnością i ciągle zyskuje nowych fanów, szczególnym uznaniem cieszy się na wieczorach kawalerskich oraz wyjazdach integracyjnych.

Podczas organizacji wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego nasza arena jest w stanie pomieścić podczas jednej rozgrywki od 10 do 12 uczestników. Nasz lokal podczas wieczoru kawalerskiego posiadacie Państwo na wyłączność na całe 2 godziny. Rozgrywki Archery TAG trwają w sumie 1,30 godziny. Podczas całego wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego  macie Państwo do dyspozycji instruktora, który jednocześnie będzie sędzią podczas rozgrywek. Pozostałe dwadzieścia minut to czas na krótki odpoczynek grę w  piłkarzyki, cymbergaya oraz xboxa, lub na przekąski lub rozmowy. Podczas wieczorów kawalerski i panieńskich możecie Państwo przynieść ze sobą dowolne jedzenie bądź napoje, pod tym względem nie mamy żadnych ograniczeń.

 

Cennik:

630 zł do 10 osób - Powyżej 10 osób każa osoba dodatkowo płatna 60zł.

Każda dodatkowa godzina płatna 250zł do 15 osób powyżej 15 osób 10zł osoba.

Jeśli chodzi o lokal na wyłączność na całą noc prosimy o kontak osobisty, a nasza obsługa dobierzę ofertę atrakcyjną na ten wieczór.

Nie zwlekaj, urządź niezapomniany wieczór kawalerski bądź panieński w strefieX. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!

 

 

Kontakt

ul. Kolejowa 12 E, IIpiętro
(Budynej Taniej Książki)
15-701 Białystok

tel. 511 382 388 / 514 928 501
kontakt@strefax.eu

Godziny otwarcia

Czynne:

Otwieramy na życzenie klienta po wcześniejszym kontakcje telefonicznym.

Dziękujemy!