Strefa X
Nerfy

Gra w nerf

Całkowita nowość w Białymstoku, gra w nerfy już od 5-6 roku życia.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach organizowanych przez nas imprez w naszej ofercie pojawiła się gra w nerfy. Jesteśmy przekonani, że większość rodziców słyszała lub nawet spotkała się z urządzeniem tego typu. Jest to kolorowy pistolet, który po załadowaniu miękkiego, piankowego naboju wystrzela w danym kierunku imitując prawdziwą , lecz bezpieczną strzelaninę.

Arena StrefyX jest przygotowana do gry w nerf. Dmuchane zielono-czarne przeszkody ustawione na całej arenie oraz maska paintballowa pozwoli Państwa dziecku wczuć się w rolę oraz poczuć się jak prawdziwy wojownik. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo przedstawionej gry. Wszystkie nasze sprzęty mają odpowiednie atesty oraz są przetestowane przed każdą nową rozgrywką gry w nerf. Jesteśmy świadomi potrzeb naszych najmłodszych Klientów, jakimi są Państwa dzieci, dlatego do każdej rozgrywki oraz gry podchodzimy w sposób indywidualny. Nasza arena do gry w nerfy jest dostosowana do jednoczesnej gry aż 14 osób. Taka ilość osób może dostarczyć prawdziwych niezapomnianych emocji oraz stworzyć fikcyjny obraz prawdziwej strzelaniny dla najmłodszych. Równocześnie czas spędzony przy nerf jest czasem oderwania się od komputera. Jest to czas spędzony w ruchu i aktywnie, co w dzisiejszych czasach niestety nie jest codziennością. Dlatego tak ważne jest, aby dzieciom zapewniać dodatkowe bodźce, które sprawią, że dzieci spędzą czas aktywnie i w ruchu, jednocześnie spędzając ten czas w bardzo przyjemny sposób. 

Nie zwlekaj, zarezerwuj naszą arenę do gry w nerfy już dzisiaj! Zapraszamy do kontaktu!

Gra w nerf - urodziny

550zł - do 10osób (Pon-Czw) Czas trwania 2h Po godz. 15.00

600zł - do 10osób (Pt-Ndz) Czas trwania 2h

Każda kolejna osoba po za pakietem dodatkowo płatna 50zł. Kawa, herbata dla rodziców GRATIS oraz lokal na wyłączność z miejscami do siedzenia. Poczęstunek we własnym zakresie lub można zamówić w lokalu po wcześniejszym kontakcie z recepcją. Jednocześnie pod czas jednej rozgrywki może uczestniczyć od 14 do 16 osób na arenie.


Gra w nerfy dla grup zoorganizowanych i szkolnych

Szkoły oraz grupy zorganizowane od Poniedziałku do Piatku do godz. 15.00 - 25zł – czas Gry 2,00h


Gra w nerf indywidualnie

Wejścia indywidualne pod okiem animatora 40zł osoba 1h Gry

 

 

Kontakt

ul. Kolejowa 12 E, IIpiętro
(Budynej Taniej Książki)
15-701 Białystok

tel. 511 382 388 / 514 928 501
kontakt@strefax.eu

Godziny otwarcia

Czynne:

Otwieramy na życzenie klienta po wcześniejszym kontakcje telefonicznym.

Dziękujemy!