WYJĄTKOWE URODZINY DLA DZIECI W BIAŁYMSTOKU

 

Innowacyjna forma organizacji urodzin – wystrzałowe urodziny!

Poszukiwania przez Państwa czegoś wyjątkowego na urodziny dziecka mogą uznać Państwo za zakończone. Przyjęcia urodzinowe to nasza specjalność. Organizujemy urodziny aktywnie i działamy z pomysłem.

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka nie musi się ograniczać do zwykłego, nudnego przyjęcia w domu. Jesteśmy świadomi, że urodziny to dla Państwa dziecka najważniejszy dzień w roku. Dlatego stworzymy wyjątkową atmosferę i zorganizujemy niezwykłe urodziny dla Twojego dziecka!

Wiemy, że każde dziecko ma inne wymagania i podchodzimy indywidualnie do organizacji każdego przyjęcia urodzinowego. Rozumiemy, że różne dzieci mają różne wymagania, dlatego dołożymy wszelkich starań, żeby przeżyło ten dzień w niezwykły sposób.

Podczas zabawy urodzinowej nie zapominamy o Was drodzy rodzice. W specjalnie wyznaczonej strefie posiadamy wyjątkowy miejsce jakim jest kącik dla rodziców, gdzie można w gronie dorosłych odpocząć i porozmawiać. Zapewniamy szeroki wybór herbat oraz kawy, które są już wliczone w cenę.

Co oferujemy:

Ramowy program imprezy urodzinowej:

Wybierając jedną z zabaw, decydujecie się Państwo na 2h wystrzałowej imprezy, z czego 1.30h to zajęcia z Nerfami/ Paintball/ Archery Tag ( wybór jednej atrakcji )  pod okiem instruktora/animatora. Na początku dzieci zostają przeszkolene z zasad panujących w strefie. Zabawa urodzinowa podzielona jest na rundy, a każda runda to inny scenariusz, dzieci nie mają okazji do nudy. Między rozgrywkami przewidziane są przerwy - jest to czas na krótki odpoczynek i nabranie sił na następną rozgrywkę. W przerwach dzieci mogą też korzystać ze stołów z piłkarzykami oraz dużej trampoliny. Na koniec urodzinowej imprezy wspólne podsumowanie zabawy, zdjęcia i oczywiście wisienka na torcie - głośne STO LAT solenizantowi. Cały czas nad bezpieczeństwem dzieci czuwa instruktor.

Szczególną uwagę zwracamy na kilka podstawowych zasad:

Bezpieczeństwo:

Zajęcia z Nerfami, Paintballowe, Aechery Tag są prowadzone pod okiem instruktora.

Nasz Paintball w przeciwieństwie do tradycyjnego nie boli. Jest to specjalny paintball dedykowany dzieciom już od 7 roku życia. Ta wyjątkowość polega na zastosowania małej gumowej kulki, która przy uderzeniu może być odczuwalna jak ugryzienie komara. W celu ochrony twarzy każdy uczestnik dostaję profesjonalną maskę paintballową .

Komfort i przyjazna atmosfera:

Siedziska z palet współtworzą klimat aktywnej zabawy. Podłoga wyłożona wykładziną pozwala dzieciom czuć się swobodnie. Kolorowe światła podkreślają wyjątkowy charakter imprezy.

Profesjonalna Kadra instruktorska:

Nasi instruktorzy oraz animatorzy są nieustannie szkoleni oraz posiadają dokumenty uprawniajace do prowadzenia tego typu zajęć, ale co najważniejsze – praca z dziećmi jest dla nich radością.

Zalety naszej oferty:

 • Lokalizacja w centrum, (ul. kolejowa 12E piętro II.)
 • Bezpłatny parking pod lokalem
 • Zaproszenia w formie PDF - do wydrukowania
 • Wpłata zaliczki na konto organizatora,
 • Lokal na wyłączność osoby rezerwującej
 • Instruktor/animator czuwająca nad bezpieczeństwem dzieci podczas gry na arenie
 • 1h30min rozgrywek z podziałem na rundy oraz ciekawe scenariusze
 • Oddzielny kącik dla rodziców z kawą i herbatą już w cenie urodzin
 • Możliwość przyniesienia własnego poczęstunku lub możliwość zamówienia w recepcji
 • Nie ma ukrytych kosztów,
 • Lodówka w lokalu na tort lub inne smakołyki do przechowywania podczas urodzin.

Na arenie może podczas rozgrywek przebywać  od 14 do 16 osób, co zapewnia dzieciom zabawę przez cały czas trwania urodzin.

Cennik

 • 420zł - do 10 dzieci w dniach Poniedziałek – Czwartek (czas trwania 2h)
 • 470zł – do 10 dzieci w dniach Piątek-Niedziela (czas trwania 2h )

35zł- dodatkowo płatna osoba powyżej dziesięciu.

200zł – przedłużenie imprezy o 1h,

100zł do 10 osób – poczęstunek, zastawa stołu dla dzieci (opcja dodatkowa na życzenie rodziców)

Pakiet zawiera: napoje: gazowane, niegazowane, woda oraz chipsy, paluszki, popcorn, żelki, ciastka, cukierki

Takie imprezy urodzinowe tylko u nas i z nami!

Zapraszamy do rezerwacji terminów urodzin pod nr tel. 511-382-388 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..