Obozy/kolonie dla dzieci

Obóz / kolonia TWOJA PRZYGODA, dla dzieci w wieku 8-13lat.

Organizator: OSTI SPORT - STREFA X
Kiedy: 26.07-04.08.2019r
Miejsce: Żabinka  (Mazury)
Zakwaterowanie: Pokoje 3 i 4 osobowe oraz domki.
W cenę 1590 zł (brutto) wliczone są:
-Codzienne zajęcia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów,
-Zajęcia paintballowe,
-Zajęcia z piłki nożnej dla chłopców,
- Zajęcia taneczne dla dziewczyn,
-Zajęcia z łucznictwa ARCHERY TAG,
- Zajęcia z podstawy samoobrony,
-Mecz w  Booble SOCER,
- Kąpiele w jeziorze pod opieką ratownika WOPR,
- Dyskoteki, konkursy, turnieje, karaoke,
- Gry i zabawy ruchowe,
- Ognisko z kiełbaskami,
-Transport uczestników w dwie strony,
-Zakwaterowanie oraz wyżywienie,
-Ubezpieczenie NNW,
 Żabinka - miejscowość położona 20km od Giżycka jednego z głównych ośrodków turystycznych na mazurach w pobliżu dwóch jezior: Żabinka i Gołdopiwo.
Obiekt znajduje się w otoczeniu lasów i jezior. Do plaży jest 200 metrów. Na terenie ośrodka znajduje się duża stołówka, która serwuje smaczne posiłki, boisko orlik oraz profesionalne sale taneczne, miejsce na ognisko oraz duży i ogrodzony teren. Link do ośrodka www.żabinka.pl

Podczas zajęć surwiwalowo- przygodowych dowiesz się jak zbudować schronienie, jak zdobywać pożywienie, jak za pomocą krzesiwa i nadmanganianu potasu rozpalić ogień oraz jak się uzdatnia wodę do picia. Nauczysz się prawidłowo strzelać z łuku oraz przeprowadzimy dla Ciebie bitwę łuczniczą z podziałem na drużyny. Podczas strzelania do celu z pistoletów paintballowych poznasz prawidłową technikę strzału do celu. Pokażemy jak prawidłowo udziela się pierwszej pomocy. Będziesz rywalizować w meczu BOOBLE SOCCER . Podczas zajęć ze sztuk walki poznasz podstawowe chwyty samoobrony. Codzienna porcja pozytywnej adrenaliny sportowej. Marzysz o karierze Roberta Lewandowskiego?? Chciałbyś kiedyś być taki jak on?? Wszystko przed Tobą.

Codzienna porcja nauki gry w piłkę nożną pod okiem instruktora, który pomoże udoskonalić takie umiejętności jak: prowadzenie piłki, podanie oraz przyjęcie piłki, drybling, odbieranie piłki od przeciwnika, gra ciałem wrzut z linii bocznej oraz technika gry bramkarza. Zajęcia będą się odbywały raz dziennie na boisku Orlik ze sztuczną murawą przeznaczonym do gry w piłkę nożną. Wieczory to wspaniała pora na to aby po kolacji spotkać się na zajęciach integracyjnych i wspólnie grać w dwa ognie lub rozegrać turniej piłkarski.  Dodatkowo czekają na was konkursy, karaoke oraz wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Wszystkich fanów tańca zapraszamy do Żabinki. Codzienne szaleństwo na parkiecie w profesionalnej sali tanecznej. Zapewniamy miłe wspomnienia taneczne. Codzienna porcja tańca pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia pozwolą doskonalić własne umiejętności w zakresie najmłodszych i najnowszych stylów tańca nowoczesnego. Codzienne zajęcia będą obejmować zarówno proste elementy jak i te trudniejsze. Zdobyte umiejętności taneczne będzie można zaprezentować na koniec obozu podczas SHOW. Oprócz tańca,dodatkowa przygoda w postacji zajęc rekreacyjno-sportowych wypisanych wyżej.

Głównym organizatorem wyjazdu jest OSTISPORT Sławomir Chilmon właściciel STREFY X. Nip. 546-132-05-21 ze wpisem do urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku jako ORGANIZATOR TURYSTYKI WYJAZDOWEJ W POLSCE. Wyjazd jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Jest to już nasza trzecia edycja takiego wyjazdu dla dzieci i młodzierzy. Poniżej przedstawiamy przykładowy  ramowy plan dnia, oczywiście plan dnia może ulec zmianie ze wzgledu na inne grupy znajdujące sie na ośrodku.

 8.30 Pobudka,

8.55 Zbiórka uczestników na śniadanie,

9.00 Śniadanie,

9.30 Śprzątanie pokoji,

9.45 Kontrola Czystości,

10.00-11.30 Pierwszy blok zajęć po sniadaniu,

12.00-13.00 Drugi blok zajęć przed obiadem,

13.25 Zbiórka na obiad,

13.30 Obiad,

14.00-14.45 Cisza poobiednia,

15.00-16.00 Drugi blok zajęć po obiedzie,

16.15-18.00 Trzeci blok zajęć przed kolacją,

18.25 Zbiórka na Kolację,

18.30 Kolacja,

20.00 Zajecia wieczorne (integracja całego obozu),

21.30 Podsumowanie całego dnia oraz przygotowanie się do ciszy nocnej.

22.00 Cisza Nocna,

Uwagi dla rodziców: Każdy uczestnik musi posiadać karte kwalifikacyjna, którą państwo dostaniecie podczas podpisywania umowy od organizatora. Uczestnik obozu będzie mógł raz w ciagu dnia skontaktować się po obiedzie lub przed z rodziną. Resztę czasu telefon znajduje się u kierownika obozu. Przewidziana jest na obozie zaprawa poranna, która składać się będzie z ćwiczeń porannych (gimnastyka poranna).

Transport uczestników - autokar wysokiej klasy z klimatyzacją, sprawdzony przed wyjazdem przez inspekcję transportu drogowego lub policję.

Na zakończenie obozu każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom oraz drobny gadżet od organizatora.

Zapisy oraz wszelkie informacje pod nr telefonu 511-382-388,  kontak e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..